top of page
e1c4cc_d2215375e1c64d9c8ac5f834f47bd577~mv2.jpg

Tırnakların daha şekilli ve estetik durmasını isteyenlere özel farklı nail art çalışmaları hazırlanmaktadır. Tırnağın görünümüne ışıltı kazandıracak çıkartma nail artları ve son zamanların en popüler olan renk kullanımları ile birbirinden farklı görünüm oluşturmak mümkündür.

Hazırlanan nail art çalışmaları tırnak uzunluğuna uygun şekilde belirlenmektedir. Elin estetik görünümünü ikiye katlayan bu nail art çalışmaları üzerinden kişiler diledikleri modeli yaptırmaktadır. Merkezimiz içerisinde bambaşka ürün seçenekleri ile nail art işlemleri yapılmaktadır.

Tırnaklara Işıltı Kazandıracak Nail Art Çalışmaları

Tırnaklara uygulanan birbirinden farklı nail art uygulamaları ile ojenin rengi de ön plana çıkarılmaktadır. Görselliği yüksek olacak şekilde hazırlanan ışıltılı nail art çalışmaları son dönemin en popüler ve beğenilen çalışmaları arasına girmektedir.

Hem soft hem de canlı renk kullanımları ile beraber hazırlanan bu tırnak süslemeleri ile kişiler sosyal hayatlarında çok daha özgüvenli olmaktadır. Bakımlı el ve tırnak görünümü için pek çok kişi nail art çalışmalarına yönelmektedir. Işıltılı çıkarma ve taş kullanımları ile görselliği zirveye taşıyan pek çok uygulama merkezimizde yapılmaktadır.

Çiçek Desenlerin Kullanıldığı Nail Art Modelleri

Çiçek desen kullanımı ile hazırlanan nail art modelleri son sezonun öne çıkan görünümlerinden biridir. Tırnakların daha uzun ve ince görünüm kazanmasına yardımcı olan çiçek ve geometrik şekil çalışmaları üzerinden pek çok farklı renk tonunda nail art yapılmaktadır. Uygulanan her bir nail art çalışması görselliği yükseltmeye devam etmektedir.

bottom of page