top of page

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulamaları genel olarak kısa ya da eksik kirpik yapısına göre belirlenmektedir. Bu uygulamalar yüz hatlarını belirgin bir hale getirmektedir. Özellikle ipek kirpik takılan kişilerin bakış ve yüz ifadeleri de bambaşka bir estetik kazanmaktadır.

 

 Yapılan tüm estetik işlemlerinin yanı sıra ipek kirpik modelleri ve kirpiğin yoğunluğu kişilerin isteklerini karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Uzun kirpiklere sahip olmak isteyen kişiler bu uygulamalardan faydalanmaktadır. Uygulamaların her biri yüzün daha canlı ve şekilli durmasına yardımcı olmaktadır.

ipek-kirpik.jpeg

Yüz Hatlarını Öne Çıkaran Estetik Bakış Uygulaması İpek Kirpik

 

 Yüz hatlarını belirli bir ölçüde şekillendiren ve bakışları daha çekici yapan uygulamalar arasında ipek kirpik çalışmaları yer almaktadır. Bu ipek kirpik uygulamaları sayesinde kişiler derin bakışlara sahip olmaktadır. İpek kirpik uygulamalarında belirlenen kirpik adedi ve yoğunluğu da önem kazanmaktadır. Üstelik kirpikler daha şekilli ve estetik bir duruş sergilemektedir.

 

 İpek Kirpik İşlemleri ve İşlem Fiyatları

 

 İpek kirpik fiyatları uygulamanın yoğunluğuna ve kullanılan kirpiklerin adedine göre belirlenmektedir. Fiyat ve performans açısından en dayanıklı, kaliteli işlemlerden biridir. Yapılan ipek kirpik çalışmaları özellikle doğal yüz görünümünü destekleyen ve bakışların daha derin olmasını sağlayan çalışmalardan biridir.

 

 Kirpiklerinin düz ve şekilsiz olmasından şikayet eden kişiler belirli aralıklar ile ipek kirpik yaptırmaktadır. Yüze estetik bir form kazandıran bu işlem sayesinde kişiler makyajsız da doğal halleri ile yüzlerini canlı bir şekilde göstermektedir.

bottom of page