top of page

Kalıcı Oje

17963413819633074.jpg

Kalıcı oje işlemleri tırnak için en kullanışlı uygulamaların başında yer almaktadır. Bu uygulama sayesinde istenen tırnak görünümüne anında ulaşım sağlanmaktadır. Kalıcı oje işlemlerinin pek çok faydası bulunmaktadır. Tırnakları sürekli olarak soyulan ya da ojelerin dayanıklılık süresinden şikayetçi olan kişiler kalıcı oje işlemlerine yönelim gerçekleştirmektedir.

Kalıcı oje yaklaşık 1 aya kadar dayanıklılık sağlayan uygulamaların başında gelmektedir. Kalıcı oje sayesinde tırnaklar estetik görünümünü devam ettirmektedir. Soyulma, çizilme ya da çıkma durumları yaşanmamaktadır.

 

Kalıcı Oje İşlemleri Nasıl Yapılır?

 

Kalıcı oje çalışmaları tırnak yüzeyinin törpülenmesi ve pürüzsüz hale getirilmesi ile yapılmaktadır. Kalıcı oje malzemesi sürülmeden ilk önce tırnağın hazırlanması gerekmektedir. Tırnak temizlenir ve törpülenme işlemleri tamamlanır. Ardından tırnak için oje rengine karar verilir.

Kalıcı oje uygulamalarının ardından tırnak bir süre mavi ışık altına tutulur. Üzerine parlaklık kazandırması ve tırnağı koruması adına cila geçilmektedir. Kalıcı oje çalışmaları üzerinde farklı nail art çalışmaları da hazırlanmaktadır. Bu şekilde tırnakların estetik görünümü daha çok şekle girmektedir.

 

Kalıcı Oje Uygulamalarının Kişi İçin Faydaları Nelerdir?

 

Kalıcı oje uygulamaları kişinin sürekli olarak oje yenileme işlemlerini engeller. Bu şekilde daha uzun süre tırnak üzerinde kalıcı bir oje görünümü oluşmaktadır.

Tırnakların formunu koruyan ve daha estetik bir görünüm kazandıran kalıcı oje çalışmaları uzun süre boyunca kullanılmaktadır. Tırnak ucunda oje soyulmaları böylelikle engellenir. Kalıcı oje en dayanıklı tırnak işlemidir.

bottom of page